o nas

   

  Oferujemy profesjonalne, kompleksowe usługi z zakresu sprzedaży, doradztwa oraz montażu systemów fotowoltaicznych. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Jeśli zastanawiacie się, czy instalacja fotowoltaiczna to rozwiązanie dla Waszego domu - nie róbcie tego dłużej, spytajcie nas!

  Przygotujemy projekt, wycenę, przedstawimy Wam wszystkie zalety takiego rozwiązania. I co najważniejsze - zamontujemy Waszą instalację fotowoltaiczną tak, że nie będziecie mieć wątpliwości co do słuszności tej decyzji !

  Pomagamy w wypełnieniu niezbędnych dokumentów, potrzebnych do uzyskania dofinansowania z programu "Mój Prąd" oraz ulgi termomodernizacyjnej.

  Działamy na terenie całego województwa Śląskiego oraz terenów ościennych.

 

nasze kwalifikacje

W celu zapewnienia jak najwyższych standardów, spełniających wymagania naszych Klientów,  wszyscy nasi pracownicy posiadają niezbedne kwalifikacje, umiejętności oraz  doświadczenie w branży fotwoltaicznej, potwierdzone certyfikatami ukończonych szkoleń oraz egzaminów Urzędu Dozoru Technicznego.     

 

współpraca na wielu płaszczyznach

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, prowadzimy ścisłą współpracę z firmami z branży: pomp ciepła, klimatyzcji, rekuperacji, brukarstwa, ogrodzeń czy ogrodnictwa.

Każda z polecanych przez nas współpracujących firm może pochwalić się wieloletnim doświdczeniem w swojej branży, licznymi projektami i co najważniejsze, zadowoleniem wszystkich swoich klientów. 

 

Na wykonane usługi udzielamy 2 letniej gwarancji, natomiast materiały objęte są gwarancją producenta - zazwyczaj 15 lat.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego - udzielimy wszelkich informacji, przedstawimy orientacyjne koszty, umówimy się na bezplatne wyceny.

 

 

dlaczego my?

 • systemy fotovoltaiczne renomowanych producentów

 • wysoka jakość usług, knkurencyjne ceny, krótkie terminy realizacji...

 • wykwalifikowany personel

 • darmowy pomiar i wycena, gwarancja na wykonane usługi

 • priorytet - zadowolenie klienta

 

© 2016 BORO 41-200 Sosnowiec, ul. Łączna 2c/11

tel. 505 854 454 lub 604 633 180

e-mail: panel.fotovoltaika@gmail.com lub krzysztof.boro@gmail.com


ZAPRASZAMY